Sylwia Synowiec Content Manager Agencja InMarketing

Sylwia Synowiec

Content Manager

Pisaniem zajmuje się od… wielu lat. Ma wykształcenie polonistyczno-ekonomiczne, a po studiach postanowiła ukończyć jeszcze krawiecką szkołę zawodową i zdobyć tytuł krawca!

Ta wszechstronność zainteresowań świetnie sprawdza się w marketingu, w którym pracuje od ponad 10 lat. Od zawsze zajmowała się pisaniem tekstów – czy to do social mediów, na strony internetowe czy tworząc opisy na opakowania produktów. Żadna branża nie jest jej straszna – pracowała na wyższej uczelni, w firmie medycznej czy w radiu.

Jej szerokie pokłady kreatywności świetnie odnajdują się w inmarketingu! Na co dzień swoje lekkie pióro wykorzystuje do tworzenia rozmaitych treści dla klientów agencji.

Prywatnie kocha wszystko, co związane z rękodziełem. Jej 80% garderoby to ubrania uszyte własnoręcznie! Poza szyciem wolny czas spędza na czytaniu (głównie reportaży podróżniczych) oraz dbaniu o swój przydomowy ogródek.

Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

filipstorna2 1

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Filipem Majchrzakiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.