Antonina Sibila Marketing Specialist Agencja InMarketing

Antonina Sibila

Marketing Specialist

W inmarketing odpowiedzialna jest za… marketing samego inmarketing. Nastawiona jest w szczególności na współtworzenie i realizowanie strategii marketingowej, która dzięki sprawnemu połączeniu content i performance marketingu pomoże urzeczywistnić wizję naszej marki.

Z marketingiem związana jest z pasji, choć ukończyła studia jako magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Połączenie tych dwóch dziedzin pomaga jej kreatywnie zarządzać procesami marketingowymi.

Natura, a w szczególności górskie szlaki, lasy i piękne widoki przyrodnicze, stanowią źródło jej inspiracji. Podróże w ich poszukiwaniu są dla niej tym, co najbardziej ją relaksuje. Radość przynosi jej także zajmowanie się roślinami domowymi i ogrodowymi, oraz spędzanie czasu z jej psem, z którym dzieli prawie każdą minutę poza pracą.

Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

filipstorna2 1

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Filipem Majchrzakiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.