Agencja marketingowa z Poznania

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy agencją marketingową z Poznania, która specjalizuje się w marketingu internetowym. Naszą ideą jest skuteczne działanie poprzez docieranie z reklamą do właściwych odbiorców, w ten sposób zwiększamy sprzedaż i zyski klientów. Nasza oferta współpracy skierowana jest do przedsiębiorców oraz managerów poszukujących skutecznych i kreatywnych rozwiązań z zakresu marketingu internetowego, w tym: pozycjonowania, reklamy internetowej, badań user experience, analizy rynku, tworzenia i obsługi witryn internetowych.

Posiadamy doświadczenie w zakresie kampanii lokalnych i ogólnopolskich, a także zagranicznych. Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu tworzenia stron internetowych i landing pages oraz ich pozycjonowania i optymalizacji (SEO).

Prowadzimy także efektywne działania reklamowe w social media i komunikatorach internetowych. Specjalizujemy się w reklamie na facebooku, instagramie, linkedinie, pintereście oraz w reklamie facebook. Tworzymy kampanie na miarę Twoich potrzeb – są to kampanie tekstowe w wyszukiwarce, reklamy graficzne (banerowe), reklamy video (w google ads/adwords), działamy na rynku artykułów sponsorowanych oraz influence marketingu.

Nasza agencja marketingowa z Poznania zapewnia także kompleksową obsługę e-mail marketingu, w tym budowania zaawansowanych automatyzacji. Z zakresu marketingu i analizy biznesowej możemy przygotować dla Ciebie analizy popytowe na usługi i produkty, strategie marketingowe i contentowe, branding, projekty graficzne oraz ochronę wizerunku w sieci.

Jak działamy?

analyst

Analiza potrzeb

Na pierwszym spotkaniu określamy cele i potrzeby klienta. Zaczynamy od wypełnienia briefu, aby poznać Twoją firmę i oczekiwania.

admin

Przygotowanie oferty

Przygotowana oferta uwzględnia wszystkie potrzeby naszych klientów. Dokument, który otrzymuje od nas klient zawiera informacje oraz szczegółowy podział środków wykorzystanych podczas kampanii.

strategist

Tworzenie strategii

W zależności od projektu i wybranych usług, przygotowujemy kompleksową strategię w postaci dokumentu lub po prostu spisujemy plan działań. Kreujemy rozwiązania problemów i koncepcje zgodne z wizerunkiem Twojej firmy, chyba że… chcesz go zmienić.

SM spec

Realizacja działań

Tworzymy kampanie reklamowe i kreacje, planujemy działania i doradzamy. Stosujemy się do uwag klienta i wprowadzamy w życie jego wizje.

GADS

Optymalizacja kampanii

Na bieżąco monitorujemy efekty naszych działań, testujemy i wdrażamy udoskonalenia. Tworzymy okresowe raporty dla klientów, dzięki którym mogą obserwować przebieg kampanii.

SALES spec

Osiągnięcie celu

Gdy zrealizujemy zamierzone cele, stawiamy sobie kolejne. Cenimy sobie długofalową współpracę i trwałe relacje z klientami.

Co nas wyróżnia?

comments solid

Pracujemy na partnerskich relacjach

Nasza agencja marketingowa z Poznania pragnie być dla klienta zaufanym konsultantem i specjalistą w dziedzinie marketingu. Naszym celem jest doradzanie klientowi działań, które pozwolą mu najefektywniej wykorzystać budżet. Jako specjaliści w swoim fachu wiemy najlepiej jak to zrobić i nie pozwolimy, by Twoje pieniądze zostały źle ulokowane.

thumbs up solid

Chcemy Cię lepiej poznać

Zależy nam, by zrozumieć profil i zakres Twojej działalności, poznać dobrze produkty lub usługi, które oferujesz. Chcemy znać Twoje obawy i plany. Uniwersalne rozwiązania nie istnieją, a to pomoże nam lepiej dopasować działania do specyfiki Twojego biznesu i Twoich odbiorców i zwiększać skuteczność działań.

pencil ruler solid

Uczymy się dla Ciebie

Standardy świata wirtualnego potrafią szybko się zmieniać – my podążamy za aktualnościami. Wciąż poszerzamy swoją wiedzę, doskonalimy nasze umiejętności i zawsze jesteśmy na bieżąco.

newspaper solid

Nie składamy obietnic bez pokrycia

Zaczynając współpracę, określamy horyzont czasowy działań, budżet, aktualny stan marketingu firmy i na tej podstawie przedstawiamy przewidywane efekty.

chess solid

Lubimy grać w otwarte karty

Znając Twój budżet, tworzymy dla Ciebie kilka wariantów kampanii. Przygotujemy dla Ciebie najlepiej dopasowaną ofertę, skrojoną idealnie do Twoich potrzeb.

Co otrzymasz w ramach współpracy?

  • Opiekuna projektu i osobę kontaktową.
  • Doświadczony zespół, w tym szerokie grono specjalistów, którzy wesprą lub zastąpią Twój dział marketingu.
  • Cykliczne spotkania lub wideokonferencje.
  • Bezpieczeństwo danych.
  • Czasowe raporty i podsumowania działań.
  • Kompleksową obsługę w zakresie marketingu i analizy biznesowej.
  • Dostępy do kont reklamowych i wgląd w rozkład budżetu.

Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

Projekt bez nazwy 8

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Piotrem Kaczmarkiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.