Nasze usługi

Poznaj zakres naszych usług. Każdorazowo opieramy ich dobór na indywidualnej diagnozie Twoich potrzeb. Nasi specjaliści w sposób kompleksowy zadbają o wizerunek Twojej marki w sieci, tak żeby dotrzeć do właściwych odbiorców i rozwinąć Twój biznes.

Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić lub umów się na rozmowę z naszym konsultantem, który po wstępnej analizie zaproponuje najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

 

Zobacz więcej

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty

Szkolenia marketingowe od inmarketing

nowość!

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów poprzez organizację profesjonalnych szkoleń dla firm i pracowników każdego szczebla. Szkolenia inmarketing to praktyczna forma zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności. Podczas naszych szkoleń badamy problemy i szukamy rozwiązań dla różnych wyzwań stawianych przez rynek na podstawie rozmaitych case study. Uczymy także, jak skutecznie korzystać z narzędzi marketingowych, aby ułatwić uczestnikom szkolenia realizację celów biznesowych w firmie.

Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymuje dodatkową godzinę konsultacji z ekspertem inmarketing. Zależy nam, aby po przeanalizowaniu materiałów szkoleniowych i podczas wdrażania poznanych rozwiązań do swojej firmie, uczestnicy mogli skonsultować się z prowadzącym szkolenie i wspólnie wypracować najlepsze kierunki działania. Wierzymy, że taka forma współpracy w zakresie szkoleń jest dobrą drogą do rozwoju zarówno pracownika, jak i firmy.

Sprawdź nasze szkolenia

Rekomendacje naszych klientów


Bardzo cenię sobie współpracę z Agencją inmarketing. Świetne wyniki kampanii reklamowych prowadzonych dla naszego sklepu magar.pl oraz znakomite podejście do klienta. W pełni polecam :)!

Wojciech Wenderski

Współwłaściciel, magar.plZdecydowanie polecam współpracę z inmarketing, wszyscy pracownicy są w pełni zaangażowani oraz wykonują swoje zadania z pasją, a każdy kontakt przebiega w miłej atmosferze. Zakres współpracy m.in.: ADS, FB, grafika.

Tomasz Taraba

Dyrektor oddziału Poznań, Alpina LeasingAgencję znam od dawna. Jej eksperci są nie tylko przygotowani do swojej pracy pod względem teoretycznym i praktycznym, ale duże doświadczenie pozwala im w każdym projekcie dawać bardzo skuteczne rekomendacje. Ich praca przekłada się 1:1 na rozwój biznesu i wzrost sprzedaży. Warto zgłaszać się do inmarketing z każdym wyzwaniem marketingowym.

Szymon Laszewicz

Senior Digital Marketing Manager, Grant ThorntonJesteśmy niezwykle zadowoleni współpracą z Agencją InMarketing. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta pomogły podnieść sprzedaż w naszym sklepie Otulstopy.pl W pełni polecam!

Renata Brzostowicz

Właścicielka, Otulstopy.plPolecam współpracę z firmą Inmarketing i Krzyśkiem Goreckim. Jest wiele powodów, dla których warto im zaufać: profesjonalizm, kreatywność, wysoka kultura osobista.. To wszystko sprawia, że ich działania są celne i skuteczne. Wnoszą wiele pozytywnej energii dzieląc się pasją do tego, co robią.

Dariusz Pawłowski

General Manager, Senses RestaurantBył to mój pierwszy kontakt z agencją marketingową i gorąco polecam. Zespół inmarketing prowadził dla mnie kampanie reklamową FacebookAds i GoogleAds i były to najlepiej wydane pieniądze na reklame:) A ich działania do dzisiaj przynoszą efekty:)

Dawid Stronka

Właściciel, buongiornovan.plJuż w ciągu 3 miesięcy korzystania z usług pozycjonowania i remarketingu Inmarketingu, moja strona lokalmedia.pl zwiększyła widoczność w internecie co przełożyło się na zwiększenie liczby zainteresowanych klientów.

Łukasz Dobrowolski

Dyrektor Sprzedaży, LokalmediaOd dłuższego czasu zajmują się pozycjonowaniem mojego sklepu i jestem bardzo zadowolony. W końcu trafiłem na porządną i konkretną firmę. Cały czas fachowo doradzają i udzielają wskazówek, aby sklep sprzedawał co raz więcej. Dają od siebie więcej niż jest w umowie. Szczerze polecam!

Daniel Kwieszczuk

Właściciel, swiat-sprzatania.pl


Nasze usługi

Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy z klientami z różnorodnych branż, pozwalają nam oferować usługi digital marketingu na najwyższym poziomie. Nasz zespołu składa się ze specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do współpracy z klientami.

Każda nasza współpraca rozpoczyna się od poznania dokładnych potrzeb klienta i zaproponowania skutecznych rozwiązań, które przybliżą go do realizacji zamierzonych celów biznesowych. Zależy nam na partnerskiej relacji opartej na przejrzystych zasadach. Klienci na każdym etapie współpracy mają dostęp do bieżących informacji związanych z podjętymi przez nas działaniami. Nasi specjaliści przedstawiają cykliczne raporty, które pozwalają nie tylko śledzi postępy podjętych inicjatyw, ale także wyznaczać nowe kierunki rozwoju. Klienci zawsze może liczyć na rzetelne rekomendacje dalszych działań.

Przekonaj się o naszych skutecznych działaniach – umów się na spotkanie!

Zespół inmarketing

Jesteśmy ekspertami w zakresie digital marketingu i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do wyzwań stawianych nam przez klientów. Stale rozwijamy nasze kompetencje, śledzimy trendy i zmiany pojawiające się w branży, aby dostarczyć klientom najwyższą jakość usług. Zależy nam na partnerskiej relacji z klientami i przejrzystej komunikacji – wierzymy, że taka forma współpracy przynosi korzyści dla obu stron. Więcej o naszym zespole tutaj.

Współpracowaliśmy między innymi z: