Przeczytaj, co mówią o nas inni

Wiele można powiedzieć o sobie. Jako klienci cenimy sobie jednak reputację, o której świadczą opinie firm, z którymi współpracujemy. Zapoznaj się opiniami naszych klientów i osób, z którymi współpracowaliśmy. Wiemy, że są to słowa od serca, które podbudowują nas do jeszcze cięższej pracy dla sukcesu prowadzonych projektów.

Monika Andrychowicz

Dyrektor Operacyjny / Marketing Director, Al.Capone

Rozpoczęliśmy współpracę z Agencją InMarketing w sierpniu 2020. Po około roku wspólnych działań i wielu zakończonych projektach, mogę bez wahania rekomendować współpracę z zespołem. Niezależnie od wykonywanego zadania, osoby odpowiedzialne dbają o każdy szczegół. Jesteśmy informowani o postępach prac na bieżąco a i nasze uwagi są, za każdym razem uwzględniane co daje nam pewność, że InMarketing jest partnerem, któremu możemy zaufać. Działania rozpoczynaliśmy od wdrożenia naszej nowej strategii komunikacji, co dla Agencji oznaczało min. wsparcie w porządkowaniu social mediów oraz współtworzenie nowej strony korporacyjnej dla Al.Capone. W chwili obecnej InMarketing koordynuje dla nas kanały social media (Facebook, Instagram, LinkediIn), prowadzi działania w sieci reklamowej Facebook-a oraz zajmuje się suportem naszej strony WWW. Agencja InMarketing jest zespołem, na którym możemy polegać niezależnie od sytuacji.

Szymon Laszewicz

Senior Digital Marketing Manager, Grant Thornton

Agencję znam od dawna. Jej eksperci są nie tylko przygotowani do swojej pracy pod względem teoretycznym i praktycznym, ale duże doświadczenie pozwala im w każdym projekcie dawać bardzo skuteczne rekomendacje. Ich praca przekłada się 1:1 na rozwój biznesu i wzrost sprzedaży. Warto zgłaszać się do inmarketing z każdym wyzwaniem marketingowym.

Justyna Piechocka

Dyrektor Generalny, Living-Food

Firma InMarketing z SUKCESEM od ponad 2 lata prowadzi dla nas kompleksowe działania marketingowe - SEO, Facebook, Google ads i Facebook ads. Specjaliści z InMarketing nie tylko rzetelnie realizują swoje zadania, ale także zawsze chętnie służą poradą i potrafią znaleźć optymalne rozwiązania napotykanych problemów. Dzięki ich działaniom udało nam się osiągnąć TOP1 pozycjonowanych fraz oraz zwiększyć naszą widoczność w sieci, co bezpośrednio przekłada się na sprzedaż naszych produktów. Polecamy współpracę z InMarketing – satysfakcja gwarantowana!

Iwona Skiba

Wiceprezes Zarządu, Grupa ODITK

Jako grupa ODITK mamy przyjemność współpracować z Karolem Siódmiakiem i Jakubem Gilge z inmarketing digital agency, którzy pełnią w naszym zespole rolę trenerów i konsultantów w zakresie marketingu internetowego. Panowie posiadają duże doświadczenie w kontekście prowadzenia kampanii reklamowych, lejków sprzedażowych oraz personal brandingu i dzielą się nim z uczestnikami naszych szkoleń, zarówno w kwestiach teoretycznych, jak i przede wszystkim praktycznych. Karol oraz Jakub współpracowali pod naszymi skrzydłami m.in z: TU Warta, PKO Bank Polski, PZU.

Arleta Berdychowska

Prezes Zarządu, Grupa FKD

Współpracujemy z agencją Inmarketing od ponad roku. Jest to bardzo dobry partner w biznesie. Dbałość o klienta, wychodzenie naprzeciw jego problemom, jasna komunikacja i pełne zrozumienie są tu w pakiecie. Dziękuję i polecam!

Wojciech Wenderski

Współwłaściciel, magar.pl

Bardzo cenię sobie współpracę z Agencją InMarketing. Świetne wyniki kampanii reklamowych prowadzonych dla naszego sklepu magar.pl oraz znakomite podejście do klienta. W pełni polecam :)!

Tomasz Taraba

Dyrektor oddziału Poznań, Alpina Leasing

Zdecydowanie polecam współpracę z InMarketing, wszyscy pracownicy są w pełni zaangażowani oraz wykonują swoje zadania z pasją, a każdy kontakt przebiega w miłej atmosferze. Zakres współpracy m.in.: ADS, FB, grafika.

Lukasz Dobrowolski

Dyrektor Sprzedaży, Lokalmedia

Już w ciągu 3 miesięcy korzystania z usług pozycjonowania i remarketingu Inmarketingu, moja strona lokalmedia.pl zwiększyła widoczność w internecie co przełożyło się na zwiększenie liczby zainteresowanych klientów.

Renata Brzostowicz

Właścicielka, Otulstopy.pl

Jesteśmy niezwykle zadowoleni współpracą z Agencją InMarketing. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta pomogły podnieść sprzedaż w naszym sklepie Otulstopy.pl W pełni polecam!

Dawid Stronka

Właściciel, buongiornovan.pl

Był to mój pierwszy kontakt z agencją marketingową i gorąco polecam. Zespół inmarketing prowadził dla mnie kampanie reklamową FacebookAds i GoogleAds i były to najlepiej wydane pieniądze na reklame:) A ich działania do dzisiaj przynoszą efekty:)

Andrzej Kleinert

Właściciel, IDALIA

Pragniemy wyrazić swoją pozytywną opinię o współpracy z firmą inmarketing Krzysztof Gorecki w zakresie przygotowania oraz przeprowadzenia warsztatów szkoleniowych z Panią Iwą Costą. Spotkanie zostało doskonale przygotowane pod względem merytorycznym, a dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Iwy, uporządkowaliśmy wszystkie zagadnienia dotyczące naszej marki oraz stworzyliśmy dla niej strategię rozwoju. Atmosfera warsztatów była bardzo przyjazna i swobodna, ale jednocześnie spotkanie było niezwykle produktywne i zaowocowało obszernym dokumentem podsumowującym najważniejsze założenia kierunku rozwoju marki Idalia. Gorąco polecamy warsztaty strategiczne z Panią Iwą Costą, ponieważ są one skutecznym wsparciem w tworzeniu lepszej wersji firmy.

Michał Żmich

Współwłaściciel, Centrum Edukacyjne Maturita

Bardzo profesjonalne podejście do zadań. Nie ma miejsca na improwizację, działania przemyślane i dopasowane do Twoich potrzeb. Świetna komunikacja z klientem. To nie sieciówka, która robi wszystko na jedno kopyto. Usługi szyte na miarę, polecam z całego serca.

Dominika Jaszczyk

Partner, Kancelaria PragmatIQ

Współpraca z InMarketing to sama przyjemność! Profesjonalne oraz terminowo wykonane zlecenia. Bieżąca współpraca przynosi efekty, a to najważniejsze.

Daniel Kwieszczuk

Właściciel, swiat-sprzatania.pl

Od dłuższego czasu zajmują się pozycjonowaniem mojego sklepu i jestem bardzo zadowolony. W końcu trafiłem na porządną i konkretną firmę. Cały czas fachowo doradzają i udzielają wskazówek, aby sklep sprzedawał co raz więcej. Dają od siebie więcej niż jest w umowie. Szczerze polecam!

dr Monika Górska

Twórca, Mistrzowska Szkoła Storytellingu Biznesowego, ekspert storytellingu

Krzysztof tak dobrze się dogaduje z Facebookiem, że po każdej kampanii moi klienci chcą do niego kontakt. Jego praktyczna wiedza, nieuleczalna pasja do marketingu online i rozwoju osobistego sprawia, że z każdym potrafi się dogadać.

Michał Balcerzak

Współzałożyciel, Lokalmedia oraz PDF Financial Mentoring

Polecam współpracę z 2 powodów: 1) Duża wiedza praktyczna – skuteczność działań Krzyśka zweryfikował realny biznes. Wszystko co pokazuje sam wcześniej przetestował i sprawdził 2) Profesjonalizm – Krzysiek zawsze ocenia stosowność podjętych działań kierując się w pierwszej kolejności dobrem klienta. Obsługuje innych tak jak sam chciałby być obsługiwany.

Michał Pasterski

Założyciel, Life Architect i Michalpasterski.pl

Współpraca z Krzyśkiem to czysta przyjemność. Oprócz profesjonalnego podejścia i szerokiej wiedzy, Krzysiek cechuje się otwartym umysłem i dobrym sercem, dzięki czemu współpraca przebiega pomyślnie na każdym poziomie. Zawsze doceniałem jego inicjatywę i zaangażowanie, dzięki któremu zarobki naszej firmy systematycznie wędrowały w górę.

Angelika M. Talaga

Neuropedagog, trener rodziców, godmother.pl

Mam nietypową firmę, nietypowe usługi i potrzebowałam kogoś, kto równie nietypowo potrafi myśleć. Krzysztof potrafi wykorzystać swoją wiedzę do marketingu szytego na miarę, dzięki czemu ja śpię spokojnie, bo w końcu nie muszę "znać się na wszystkim po trochu", tylko skupić na własnej pracy.

Bartłomiej Bartoszewicz

CEO, Localscreens & Lokalmedia

W trakcie całodniowego szkolenia prowadzący z inmarketing digital agency od A do Z przeprowadził nas przez zakątki systemu Google Ads. Tematyka sama w sobie jest bardzo zawiła i czasochłonna, jednak wiedza została nam przekazane w bardzo przystępny sposób, a dodatkowym plusem był dostęp do gotowych materiałów układających zdobytą wiedzę. To było najbardziej kompleksowe szkolenie dotyczące konkretnego narzędzia z jakim się spotkaliśmy, a na jego podstawie możemy już śmiało sami stawiać pierwsze kroki w systemie Google.

Michał Adamczak

współwłaściciel, Restauracja Włoska - Śrem

Szkolenie z zakresu wykorzystania social mediów do marketingu firmowego uświadomiło mnie jak wielki potencjał drzemie w tym narzędziu, a obszerna wiedza przekazana przez Pana Krzysztofa pozwala mi teraz małym kosztem zwiększać sprzedaż kilkukrotnie. Jeżeli zastanawiasz się czy inwestować pieniądze w szkolenie od inmarketing, to gwarantuje że bardzo szybko się zwrócą z nadwyżką. Kawał dobrej roboty.

Katarzyna Derdzińska

Partner, MADE Solutions (ob. FOR Solutions)

Krzysztof współpracował z MADE przez rok dbając o naszą obecność w mediach społecznościowych, kreując kampanie reklamowe oraz realizując zadania z obszaru e-mail marketingu. Jest zaangażowanym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Ma dobre poczucie humoru i dba o rozwój osobisty. Pracuje z oddaniem wtapiając się w zespół. Jest osobą nastawioną na szukanie kompromisowych rozwiązań.

Dariusz Pawłowski

General Manager, Senses Restaurant

Polecam współpracę z firmą Inmarketing i Krzyśkiem Goreckim. Jest wiele powodów, dla których warto im zaufać: profesjonalizm, kreatywność, wysoka kultura osobista.. To wszystko sprawia, że ich działania są celne i skuteczne. Wnoszą wiele pozytywnej energii dzieląc się pasją do tego, co robią.

Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

Projekt bez nazwy 8

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Piotrem Kaczmarkiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.