Sandra Mińczuk PPC Specialist Agencja InMarketing

Sandra Mińczuk

PPC Specialist

Sandra jako specjalistka od Google Ads, zajmuje się tworzeniem, analizą i optymalizacją kampanii reklamowych. Jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i narzędziami, co pozwala jej skutecznie dotrzeć do odbiorców naszych reklam.

Wolne chwile często spędza w kinie, zanurzając się w świat inspirujących filmów. Kiedy potrzebuje chwili odprężenia, sięga po pędzle i farby, oddając się amatorskiemu malowaniu.

Najlepszym towarzyszem jej codziennych przygód jest wierna przyjaciółka – psinka Lusia. Wspólnie eksplorują uroki natury, stanowiącej dla nich źródło relaksu i inspiracji.

Jej największym marzeniem jest zamieszkanie w słonecznej Hiszpanii, gdzie może cieszyć się ciepłym klimatem, malowniczymi krajobrazami i bogatą kulturą.

Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

Projekt bez nazwy 8

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Piotrem Kaczmarkiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.