Kinga Sobkowiak Social Media Specialist Agencja InMarketing

Kinga Sobkowiak

Social Media Specialist

Kinga zajmuje się prowadzeniem Social Mediów, tworzeniem koncepcji kreatywnych  i strategii komunikacji. Ma spore doświadczenie w tworzeniu grafik i animacji, a jej konikiem jest content wideo.

 Jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami – Tik Tok? Instagram? Facebook? Co tylko chcesz! Podaj jej swoją branżę, a ona zajmie się resztą!

W zespole jest od 2019 roku. Wyzwania to, to co daje jej energię do działania. Intensywne tempo to jej żywioł, a w głowie zawsze ma świeże pomysły.

Poza pracą zajmuje się szkoleniem swojego owczarka Baldura, treningami frisbee oraz słuchaniem popkulturowych podcastów! Gdyby nie praca w marketingu na pewno zajęłaby się stworzeniem azylu dla zwierząt i pracą z psami.

Moje artykuły


Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami marketingu, Kubą Wojciechowskim oraz Filipem Majchrzakiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.