Wojciech Stola PPC Specialist Agencja InMarketing

Wojciech Stola

PPC Specialist

Wojtuś – szczególnym zainteresowaniem darzy Facebook Ads, ale zawsze chętnie wspiera inne działania zespołu. Po prostu lubi się angażować.

Typ perfekcjonisty, wyznaje zasadę – jeśli coś robisz, zrób to lepiej niż możesz. Zawsze dąży do wyznaczonego celu, a słowo porażka wyrzucił ze swojego słownika.

Prywatnie pływak i entuzjasta wszelkiej aktywności fizycznej. Chodzi na rękach, gra w piłkę, podnosi ciężary. Z drugiej strony bardzo wrażliwy na piękno muzyki – gra na gitarze, ukulele oraz harmonijce ustnej. Na fortepianie nie gra, ale sam dźwięk tego instrumentu wyciska łzy z jego oczu. Realizuje się w rysunku, uwielbia portrety rysowane ołówkiem. Żeby nie było zbyt smutno to dla relaksu układa kostkę rubika… z zamkniętymi oczami.

Moje artykuły


Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

filipstorna2 1

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Filipem Majchrzakiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.