Julia Troszczyńska Graphic & UI Designer Agencja InMarketing

Julia Troszczyńska

Graphic & UI Designer

Julia w inmarketing zajmuje się szeroko pojętą grafiką komputerową – od tworzenia małych ikon po większe formaty cyfrowe i nie tylko. Jej ukochaną dziedziną jest grafika wektorowa – ale nie tylko w niej płynnie się odnajduje.

Swoją przyszłość, mimo cichego i nieśmiałego charakteru, skupia na zarządzaniu projektami – zarówno w branży kreatywnej, jak i w IT.

Jej definitywnym atutem jest analityczne, a zarazem kreatywne postrzeganie świata. Gdy zlokalizuje jakiś problem, dokona wszelkich starań, zastosuje każde możliwe podejście, aby go rozwiązać.

Wolne chwile przeznacza na relaks i samorozwój. Majsterkowanie, spacery, poszerzanie tech stacku, rozwijanie umiejętności projektowania interfejsów dla użytkownika (UX&UI), czy też oddawanie się grom komputerowym – te właśnie rzeczy sprawiają jej radość. No i przede wszystkim jej kot o smakowitym imieniu – Suflet.

Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

filipstorna2 1

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Filipem Majchrzakiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.