Kacper Mikołajczyk Web Developer & Analyst Agencja InMarketing

Kacper Mikołajczyk

Web Developer & Analyst

Kacper pracuje na stanowisku Analyst Specialist. W inmarketing odpowiedzialny jest za wdrażanie analityki oraz analizę danych w realizowanych projektach. Zajmuje się również tworzeniem i edycją stron internetowych.

W swojej pracy najbardziej ceni możliwość realizacji interesujących projektów oraz codzienną współpracę z marketingowymi specjalistami.

Z zawodu informatyk – próbuje swoich sił we frontendzie oraz w grafice. Studiuje marketing ze specjalizacją e-marketing w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Prywatnie Kacper prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Trenuje biegi długodystansowe i sprawdza się w górskich ultramaratonach. Ukończył też kilka ultramaratonów rowerowych. Pasjonat górskiego trekkingu oraz kolarstwa szosowego. W okresie letnim możecie spotkać go na boisku do siatkówki plażowej. Kiedy ma trochę wolnego czasu gra na gitarze i perkusji.

Moje artykuły


Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

Projekt bez nazwy 8

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Piotrem Kaczmarkiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.