Karol Siódmiak

Marketing internetowy naprawdę da się lubić – trzeba go tylko odpowiednio zrozumieć. Tłumaczę najtrudniejsze zagadnienia na język prosty i przyjemny, tak aby uczestnicy wynieśli ze spotkania jak najwięcej.

Specjalizuje się w prowadzeniu działań marketingowych dla sektora MŚP. Skupia się na Performance Marketingu w sferze online. Doradza, pomaga i szkoli z zakresu marketingu internetowego. Zawsze patrzy na biznes całościowo i “wchodzi w buty” zarówno przedsiębiorców, jak i klientów. 

W e-marketingu obecny od blisko 10 lat. Pracował dla firm i klientów z różnorodnych branż – uważa, że im trudniejszy produkt lub usługa do sprzedaży, tym lepiej i ciekawiej. Lubi mierzyć się z wyzwaniami i zawsze czeka na kolejne. 

Na co dzień pełni rolę Head of Paid Social w inmarketing digital agency. Mocno przyjaźni się z systemami reklamowymi. Układa strategie marketingowe oraz koordynuje działania dla kluczowych klientów. Szkoleniowiec i konsultant w grupie ODITK. Szkolił m.in. największe firmy z branży ubezpieczeniowej i bankowej.

Zakres szkoleń:

Budowanie marki osobistej

Pozyskiwanie leadów sprzedażowych

Facebook Ads

LinkedIn Ads

Narzędzia marketingu internetowego

Karol współpracował między innymi z:

Szkolenia, które prowadzi:

Szkolenie

Prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads- Poziom podstawowy

Sprawdź szkolenie
PPC

Szkolenie

Zbuduj swoją markę osobistą krok po kroku - szkolenie dla przedsiębiorców

Sprawdź szkolenie
Biznes/Komunikacja

Wybierz szkolenie, które Cię interesuje

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Filipem Majchrzakiem+48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.