Google Ads Specialist

6 000 – 10 000 PLN brutto miesięcznie

Forma zatrudnienia: Zlecenie / UOP / B2B

kariera ogloszenie hero google ads specialist

O inmarketing

Jesteśmy grupą specjalistów od marketingu, którzy współpracują, by rozwijać biznesy naszych Klientów. Znamy trendy w marketingu – wiemy co się klika i lubimy, gdy nasze projekty nabierają skrzydeł. Czujesz, że pasujesz do naszej ekipy?

Koniecznie zostaw nam swoje CV – może to właśnie Ciebie brakuje
w naszym teamie?

Co będziesz u nas robić?

  • Prowadzeniem i optymalizacją kampanii reklamowych w systemie Google Ads dla klientów z branży B2B i B2C.
  • Planowaniem strategii reklamowych w ekosystemie Google.
  • Analizowaniem danych Google Analytics i ustawianiem celów dla działań.
  • Pracą w systemie Google Tag Manager.
  • Przygotowywaniem raportów i rekomendacji dla klientów.
  • Okazjonalnym uczestniczeniem w spotkaniach z klientami.
  • Analizowaniem efektów oraz skuteczności kampanii.
kariera ogloszenie opis stanowiska

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze B2B i B2C.
  • Posiadasz rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
  • Cechujesz się samodzielnością, sumiennością i zaangażowaniem w prowadzeniu projektów.
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze narzędzi Google (Google Ads, Analytics i Merchant Center, Tag Manager).
  • Znasz podstawy marketingu.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze narzędzi: Search Console, Ahrefs, Senuto, Semstorm oraz narzędzi pokrewnych.
  • Umiejętnie przeprowadzasz analizy wyników oraz opracowujesz logiczne wnioski prowadzonych działań.
  • Posiadasz umiejętności optymalizacji kampanii Google Ads (Search Ads, Display, PMax, reklam produktowych i video-ads).
  • Chętnie się uczysz i dążysz do rozwoju.
  • Posiadasz znajomość podstaw copywritingu dla systemu Google Ads dla branż B2B i B2C.
  • Lubisz i masz możliwości do pracy stacjonarnej (z czasem możliwość pracy hybrydowej).
kariera ogloszenie idealny kandydat

Benefity inmarketing

Praca w inmarketing jest przyjemna nie tylko ze względu na atmosferę, ale też na szereg benefitów, które umilają nam czas po wyjściu z biura.

kariera hub benefity multisport
Karta Multisport
Klucz do aktywnego odpoczynku po burzy mózgów
kariera hub benefity ubezpieczenie medyczne
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Dbamy o komfort i zdrowie każdego członka zespołu
kariera hub benefity ubezpieczenie grupowe
Prywatne ubezpieczenie grupowe
Wspieramy rozwój osobisty i zawodowy
kariera hub benefity lekcje angielskiego
Konwersacje z lektorem j. angielskiego
Podnosimy kompetencje językowe z zakresu marketingu i nie tylko
kariera hub benefity coach
Sesje z firmowym coachem
Dajemy przestrzeń na rozwój Twoich unikalnych talentów
kariera hub benefity elastyczne godziny
Elastyczne godziny pracy
Dostosowujemy nasze harmonogramy indywidualnie

Proces / Jak wygląda proces rekrutacyjny w inmarketing?

Krok 1
Prześlij nam swoje CV

Jeśli zainteresowało Cię któreś z naszych ogłoszeń, wyśłij nam CV. Chętnie dowiemy się, gdzie pracowałaś/eś wcześniej i czym zajmowałeś się na poszczególnych etapach dotychczasowej kariery.

Krok 2
Czekaj na kontakt

Po zapoznaniu się ze zgłoszeniami, wybierzemy kandydatów, których zaprosimy do dalszego etapu. Czekaj więc na telefon i koniecznie odbierz od nieznajomego numeru!

Krok 3
Rozmowa rekrutacyjna

Po telefonicznym zaproszeniu nadchodzi czas na spotkanie w naszym biurze. Porozmawiamy o zadaniach, które czekają przyszłego pracownika i o Twoich oczekiwaniach.

Krok 4
Witamy na pokładzie!

Jeśli obie strony będą zadowolone z rozmowy rekrutacyjnej, zaprosimy Cię do pracy w inmarketing digital agency. Czuj się tu jak u siebie!

Ważne!

  • Uwzględnij informacje o swojej lokalizacji w CV lub wiadomości.
  • Koniecznie zawrzyj informacje o klauzuli RODO w CV.
  • Aplikacje do ogłoszenia możesz zgłaszać (wymienione różne sposoby)

Dołącz do inmarketing!

Nie znalazłaś/eś stanowiska dla siebie, ale mimo to uważasz, że byłabyś/byłbyś wsparciem dla zespołu inmarketing?

Zadzwoń: +48 536 806 304

Napisz: hello@inmarketing.pl

Odwiedź nas:
ul. Feliksa Nowowiejskiego 3/6
Poznań

Nie zapomnij o umieszczeniu odpowiedniej klauzuli (wzór dostępny poniżej) w treści swojego CV. Bez tego nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez inmarketing Krzysztof Gorecki, ul. Feliksa Nowowiejskiego 3/6, 61-731 Poznań, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Dołącz do zespołu inm