Jak skuteczniej prowadzić marketing?

Chętnie dzielimy się wiedzą. Wiemy, jak pomóc małym i średnim firmom w dotarciu do nowych klientów. Na co dzień wspieramy naszych partnerów w skalowaniu biznesu. Wierzymy, że połączenie marketingu i sprzedaży daje najlepsze rezultaty.

Posłuchaj naszej recepty na przełamanie kryzysów i uporządkowanie działań marketingowych.

Co ryzykujesz?

Na 30-minutowym spotkaniu zamienimy się w słuch, a później ocenimy sytuację i przekażemy Ci nasze najlepsze rekomendację. A potem? Ty zdecydujesz co robimy dalej. To co, spróbujesz?

Jeśli jesteś za to wybierz obszar, w którym działa Twój biznes i wyślij nam wiadomość. Zero zobowiązań. Inwestycja to wyłącznie Twój cenny czas, który postaramy się jak najlepiej wykorzystać.

Umów się na bezpłatną konsultację marketingową


  Nie wiesz czy to ma sens? Próbowałeś już wielu działań, a agencje sprawiły, że masz problem by komuś zaufać? Daj nam spróbować. Wielokrotnie słyszymy o firmach z branży, które nie dały rady. To się niestety zdarza, ale podobnie jest w wielu innych branżach.
  Umów się z nami na bezpłatną konsultację, a podpowiemy, jak powinien wyglądać profesjonalny marketing Twojej firmy.

  Jakie zadać pytania?


  Najczęściej zadawane pytania:

  • Jak mogę zwiększyć skuteczność moich dotychczasowych działań marketingowych?
  • Dlaczego klienci nie kupują po wejściu na moją stronę?
  • Co wybrać – social media, reklamy, pozycjonowanie? Nie mam planu, pomóżcie!
  • Jakiego budżetu potrzebuję, by odnieść sukces?
  • Jak połączyć działania marketingowe mojej firmy z agencją?
  • Jak wykreować mój personal brand?
  • Które narzędzie wybrać? Czy Google Ads / Meta Ads / SEO jest dla mnie?
  • Jak tworzyć treści, które przyciągną nowych klientów?
  • Potrzebuję planu na swój marketing. Od czego zacząć?
  • Co jeszcze mogę zrobić, żeby podnieść poziom sprzedaży?
  grafika zapytaj e1657719678277

  Dlaczego inmarketing to dobry wybór?

  • Około 30 specjalistów na pokładzie – mamy kompetencje do realizacji zadań efektywnościowych, strategicznych i kreatywnych
  • 60+ obsługiwanych stale klientów – nie jesteśmy dużą agencją z tysiącami klientów, których nawet nie znamy, ale mamy wystarczająco wiele projektów, z których czerpiemy doświadczenia
  • współpraca z uczelniami – realizujemy się poprzez prowadzenie zajęć na takich uczelniach jak Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (gdzie jesteśmy partnerem merytorycznym Katedry Strategii Marketingowych), Uniwersytet im. Adama Mickiewicza i innych. Współpracujemy przy obsadzie zajęć i kształtowaniu programu także z innymi uczelniami. Jesteśmy członkami Wielkopolskiego Związku Pracodawców „Lewiatan”, Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców, Rady Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu.
  • regularnie edukujemy na szkoleniach i konsultacjach – nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą, bo dla nas świadomy klient, to najlepszy partner do rozmowy. Realizujemy je dla największych marek w Polsce – Bank Pekao, TU Warta i wielu innych mniejszych, ale nie mniej ciekawych 😉
  • certyfikowani specjaliści – członkowie naszego zespołu posiadają certyfikaty od Google, Linkedin, Twittera, Hubspota i innych partnerów technologicznych. Bierzemy również udział w programie Meta (daw. Facebook) Business Partners.
  • kompleksowo opiekujemy się Twoim marketingiem – możesz zlecić nam stworzenie nowej marki lub odświeżenie istniejącej, możemy wesprzeć Twoją digitalizację czy ekspansję zagraniczną. Zaprojektujemy nową stronę, napiszemy strategię, zrealizujemy kampanię wg Twojego zamysłu i wszystko podsumujemy w przejrzystym raporcie. Tworzymy digital marketing 360.

  Porozmawiajmy o Twoim biznesie!

  Z kim m.in. możesz się spotkać?


  agencja inmarketing kuba wojciechowski smart 1

  Kuba

  Przeanalizuje działania Twojej firmy i konkurencji oraz doradzi jak wdrożyć marketing w proces sprzedażowy.

  agencja inmarketing kuba gilge smart 1

  Jakub

  Najchętniej doradza firmom z sektora B2B. Opracowuje strategie rozwoju marketingu i skutecznie je wdraża.

  agencja inmarketing filip majchrzak smart

  Filip

  Na co dzień dobiera efektywne narzędzia marketingowe, które dopełniają kompozycję marketingową z ukierunkowaniem na podniesienie poziomu sprzedaży.

  konsultacje Jakub account biznes

  Umówmy się na konsultację online!