Facebook Ads

Działania reklamowe na Facebooku pozwalają dotrzeć do najszerszego grona klientów spośród wszystkich platform reklamowych. Przygotujemy skuteczne kampanie dla Twojej firmy!

Duża liczba kont oraz treści, które każdego dnia pojawiają się na Facebooku, sprawiają, że trudno bez działań płatnych dotrzeć do swoich odbiorców. Korzystając z kampanii reklamowych na Facebooku wzmocnisz swoje działania organiczne, ale przede wszystkim poprowadzisz niezależne, mierzalne kampanie sprzedażowe przy pomocą najbardziej zaawansowanych technik reklamowych.

Zobacz więcej

Reklamy na Facebooku dla Twojego biznesu

Rodzaje kampanii reklamowych na Facebooku należy dostosować do celów biznesowych, które chcesz osiągnąć. Płatne działania w Facebook (Meta) Ads umożliwiają między innymi generowanie ruchu w Twojej witrynie internetowej, co często jest podstawą działań reklamowych na Facebooku i nie tylko. Wynikiem końcowym jest oczywiście sprzedaż Twojego produktu lub usługi, a można to osiągnąć wybierając różne drogi, przez które Ciebie poprowadzimy. Korzystając z płatnych kampanii na Facebooku dodatkowo możesz także kompleksowo zbudować swoje media społecznościowe – zwiększysz liczbę obserwujących swojej strony, a promując poszczególne posty, skuteczniej zaangażujesz społeczność do pożądanych interakcji.

Skontaktuj się z nami
jak pracujemy 1

Audyt konta Meta Ads

Prowadzisz kampanie Meta Ads, jednak zastanawiasz się w jaki sposób możesz je ulepszyć? Skorzystaj z Audytu konta Meta Ads, dzięki któremu dowiesz się jakie działania pomogą Ci zwiększyć efekty Twoich reklam!

Dowiedz się więcej!
Audyt skelp Ola

Dlaczego warto wybrać Facebook Ads?

Roznorodne kampanie reklamowe

Różnorodne kampanie reklamowe

Wiele formatów reklam dostępnych na Facebooku pozwala na kierowanie kampanii do różnych grup odbiorców.

szerokie grono odbiorcow

17,5 mln+ odbiorców w Polsce

Wielomilionowa społeczność Facebooka to ogromny potencjał komunikacyjny i reklamowy.

Wysoka skutecznosc kampanii reklamowych

Wysoka skuteczność kampanii reklamowych

Rozbudowane systemy reklamowe umożliwiają realizację skutecznych kampanii promocyjnych.

Potencjał reklam na Facebooku

Facebook to nadal największy portal społecznościowy na świecie (ok. 2 miliardy użytkowników), a co za tym idzie – ogromny posiada ogromny potencjał reklamowy. Użytkownicy Facebooka są bardzo zaangażowaną społecznością, co jest doskonałą podstawą do tworzenia skutecznych reklam w ramach Facebook Ads. Niejednokrotnie słyszeliśmy już, że Facebook umiera i wkrótce przestanie istnieć – nie jest to jednak prawdą. Platforma ma się świetnie, co widać chociażby poprzez stały rozwój narzędzi oferowanych przez Facebooka i mierzalne wyniki kampanii reklamowych.

Dużą zaletą Facebook Ads jest opcja szybkiego uruchomienia kampanii reklamowej. Zwykle w ciągu kilku godzin reklama jest akceptowana przez system i możemy od razu zauważyć efekty reklamowe na Facebooku. Działania w ramach Facebook Ads pozwalają nam na dokładne mierzenie wyników kampanii. Dzięki temu wiemy, jaka forma reklamy sprawdzi się u Twoich odbiorców najlepiej, a także w jaki sposób optymalizować budżet reklamowy. W ramach usługi Facebook Ads wdrażamy szereg procesów analitycznych, aby pozyskiwać kompleksowe dane o odbiorcach i dostosowywać reklamy do ich preferencji.

dedykowane szkolenie 1

Możliwości systemu reklamowego Facebooka (Meta)

Facebook Ads daje nam wiele różnych opcji reklamowych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej marki, aby pomóc Ci w realizacji planów biznesowych. Wśród celów reklamowych Facebook Ads wyróżniamy m.in.:

  • generowanie ruchu na stronie internetowej (najczęściej wybierana opcja),
  • budowanie świadomości,
  • instalacje aplikacji (dla klientów, którzy mają aplikację swojej marki),
  • konwersje, które nastawione są na sprzedaż produktów.

Ponadto możemy pozyskać nowych odbiorców za pomocą formularzy dostępnych z poziomu Facebooka. Ta opcja będzie szczególnie przydatna, jeśli nie posiadasz jeszcze strony internetowej swojej firmy, do której moglibyśmy kierować ruch.

Reklamy Facebook Ads pozwalają również na zwiększenie zasięgów i interakcji w ramach postów publikowanych organicznie. Pomożemy zwiększyć zaangażowanie pod wybranym postem, wypromować post konkursowy lub wydarzenie, które organizujesz. Jeśli chcesz zwiększyć liczbę osób lubiących profil Twojej marki na Facebooku, również możemy wykorzystać do tego celu Facebook Ads. Przygotowując odpowiednią konfigurację reklamy zwiększymy grono odbiorców na Twoim profilu na Facebooku.

korzysci dla ciebie 1

Grupy docelowe w reklamach na Facebooku

Przygotowując reklamy Facebook (Meta) Ads możemy nie tylko poszerzyć Twoje grono klientów o nowe osoby, ale również dotrzeć do osób, które już miały styczność z Twoją marką (nawet jeśli nie dokonały jeszcze pierwszych zakupów). Warto dodać, że głównie dzięki reklamom remarketingowym (ale nie tylko), Facebook Ads jest narzędziem domykającym sprzedaż. Poprzez reklamy na Facebooku przypominamy użytkownikom o swoich produktach bądź usługach i skłaniamy do dokonania zakupów.

Nasi specjaliści mogą również przygotować dla Twojej marki zaawansowane i niestandardowe rozwiązania, które pozwolą dotrzeć do wybranej grupy odbiorców.

Pamiętaj, że Facebook Ads to nie tylko działania w obrębie samej platformy Facebook. To działania obejmujące wszystkie systemy Meta, a zatem również reklamy na Instagramie (jako posty, rolki czy stories), Messengerze czy Audience Network (reklamy w innych aplikacjach w telefonie, z których korzystają Twoi klienci).

Inmarketing Ikony uslug realizujemy process icon kopia

Dlaczego warto z nami pracować?

+350

Miesięczna liczba kampanii reklamowych w systemie Facebook (Meta) prowadzonych dla klientów

+107

Liczba branż, w których realizowaliśmy działania (B2B i B2C)

+2 500 000 zł

Wydatki reklamowe w 2022 roku na Facebooku (Meta)

Od czego zaczynamy współpracę w Facebook (Meta) Ads?

Na początku współpracy pomożemy Ci w założeniu Business Managera i zadbamy o wszystkie techniczne kwestie związane z prawidłowym działaniem konta reklamowego. Zadbamy również o wszystkie niezbędne zabezpieczenia przed utratą konta. Wspólnie określimy budżet reklamowy – chętnie pomożemy w oszacowaniu kosztów potrzebnych do zrealizowania kampanii. Stworzymy strukturę konta reklamowego i dobierzemy właściwe grupy odbiorców.

W ramach naszej współpracy zawsze działamy na Twoim koncie (poprzez nadanie nam odpowiednich uprawnień). Daje to pełną transparentność naszych działań – w każdym momencie można sprawdzić efekty kampanii czy poziom zrealizowanego budżetu reklamowego.

W pracy nad reklamami opieramy się na wiedzy i umiejętnościach naszych specjalistów od kreacji – to oni przygotowują grafiki i teksty reklamowe. W czasie trwania kampanii optymalizujemy dotychczasowe parametry konta i kampanii, wprowadzamy potrzebne zmiany, pozostając z Tobą w stałym kontakcie. Co miesiąc generujemy raport, w którym przedstawiamy uzyskane wyniki i podsumowanie działań.

Facebook (Meta) Ads pozwala nam na dotarcie zarówno B2C, jak i B2B (choć w tej relacji polecamy dodatkowo reklamy w ramach LinkedIn Ads). Warto wykorzystać potencjał tego najbardziej popularnego i największego medium społecznościowego do poszerzenia grona swoich klientów.

Inmarketing Ikony uslug Prowadzenie social media icon kopia

Co otrzymujesz w ramach usługi Facebook Ads?

Rozwijanie widocznosci w sieci

Budowanie widoczności marki w sieci

Kreatywne kampanie pozwolą odbiorcom lepiej poznać produkty i usługi Twojej marki.

docieranie do grup docelowych

Docieranie do odpowiednich grup docelowych

Prawidłowo przygotowane kampanie reklamowe umożliwiają dotarcie do klientów, których poszukuje Twoja marka.

Zwiekszenie przychodow marki

Zwiększenie przychodów

Skuteczne reklamy mogą zwiększyć sprzedaż produktów bądź usług Twojej marki.

opytymalizacja dzialan

Mierzenie i optymalizacja działań

Analiza comiesięcznych raportów pozwala na wprowadzanie kluczowych zmian w kampaniach reklamowych, aby były one jeszcze bardziej efektywne.

Kompleksowe działania w innych systemach reklamowych

W ramach Facebook (Meta) Ads możemy przygotować dla Ciebie reklamy również na Instagramie czy Messengerze. Jednak, aby Twoje działania w sieci były spójne i docierały do szerokiego grona odbiorców, warto rozważyć również działania reklamowe w innych systemach reklamowych dostępnych w sieciach społecznościowych. Nasi specjaliści pomogą Ci przygotować kampanie reklamowe w takich platformach jak: LinkedIn Ads, Pinterest Ads, TikTok Ads czy Twitter Ads.

Obsługujemy także media społecznościowe organiczne, tj. prowadzimy profile na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Pintereście i Tik Toku dla naszych klientów. Poznaj naszą ofertę w tym zakresie.

dzialania reklamowe w social mediach

Współpracowaliśmy między innymi z:

zwinnemiasto logo 1
4wall logo 1
acciona logo 1
swiatagd logo 1
klinikasmp logo 1
noa clinic logo 1
choco gone nuts logo 1

Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

Projekt bez nazwy 8

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem marketingu Piotrem Kaczmarkiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.