Marcelina Chilińska Social Media Specialist Agencja InMarketing

Marcelina Chilińska

Social Media Specialist

Marcelina pracuje jako Social Media Specialist, będąc łącznikiem między kreacją, a reklamą. Potrafi poruszać się zarówno w systemach reklamowych, jak i zająć się prowadzeniem profilu. Lubi być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie mediów społecznościowych i z aktualnymi trendami.

Absolwentka filologii angielskiej – swoją drogę zawodową zaczęła od roli lektora języka angielskiego, po czym poszła w stronę marketingu, gdzie miała okazję realizować się w obszarach związanych z social mediami i tworzeniem contentu.

Prywatnie psia mama Nali, miłośniczka zwierząt i podróży. Wolny czas spędza na eksplorowaniu tematów związanych z ludzką psychiką, rozwojem osobistym i duchowym.

Skontaktuj się z inmarketing

Przekonaj się, że rozmowa z naszym specjalistą nie musi być nudna i jednostronna. Doradzimy, skonsultujemy, podpowiemy. Naszym celem jest dostarczenie Ci systemu generującego przewidywalne rezultaty marketingowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami marketingu, Kubą Wojciechowskim oraz Filipem Majchrzakiem +48536806304 lub e−mailowo na hello@inmarketing.pl.