Zespół Inmarketing

Zespół Inmarketing

Tworzymy zgrany zespół będący mieszanką kreatywnych i analitycznych umysłów. Mamy różnorodne doświadczenia, które przekładają się na lepszą znajomość rynku i sporą dawkę pomysłów. Łączy nas pasja do tego, co robimy, dlatego największym motywatorem w pracy są dla nas sukcesy naszych klientów. Doradzamy jak je osiągać, efektywnie wykorzystując budżet i koncentrując się na potrzebach. We współpracy z klientami kierujemy się zaufaniem i budujemy trwałe, partnerskie relacje. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie skuteczne zaistnieć w Internecie.

Krzysztof Gorecki

CEO

dr Bartosz Mazurkiewicz

Head of Strategy

Katarzyna Weistock

Social Media Manager

Jakub Wojciechowski

Account Executive

Karolina Woźniak

Content Specialist

Wojciech Matecki

Project Executive

Nasze wartości

Dbamy o relacje

One są dla nas najważniejsze! Współpracujemy z fajnymi ludźmi, z którymi nadajemy na tych samych falach.

Działamy z przekonaniem

Korzystamy zarówno z najnowszych rozwiązań marketingowych, jak i sprawdzonych wielokrotnie strategii. Robimy to z przekonaniem, dla najlepszego efektu.

Edukujemy

Służymy wiedzą i zapewniamy pełną transparencję działań. Dzięki obustronnej wymianie doświadczeń nasza współpraca staje się efektywniejsza.

Realizujemy proces

Testujemy liczne elementy i konfiguracje rozwiązań biznesowych. Zanim przedstawimy Ci rezultat naszych prac analizujemy rynek, na którym działasz.

Wspieramy Cię

Staramy się zapewnić Ci jak najszersze wsparcie marketingowe i techniczne. Ty skupiasz się na biznesie, my dbamy o docieranie do Twoich odbiorców.

Wkładamy serce w pracę

Wszystkie działania wprowadzamy z najlepszą intencją i dokładnością - tak, jakby chodziło o naszą firmę.

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz razem z nami pomagać firmom zaistnieć w Internecie, wyślij do nas swoje CV na hello@inmarketing.pl i opisz siebie w kilku zdaniach uwzględniając swoją motywację do pracy w Inmarketing! 🙂